Denný letný tábor v Žiline

počítače, kreativita, remeslá, pohyb, vlastný projekt, prezentácia rodičom

© Copyright 2021 Hemisféra 

HRAJ SA, UČ SA, OBJAVUJ

GameCamp 2021

Kde            Cirkevná základná škola Romualda Zaymusa v Žiline,                                       Ul. Romualda Zaymusa 3, 010 01 Žilina

Kto            deti od 7 do 15 rokov

Kedy          8 turnusov, 5 dní v týždni - od 5.7.2021 do 27.8.2021

Strava       3x denne v školskej jedálni

Čas            7:00 - 17:00
                     * Ranný príchod na tábor: medzi 7:00 - 8:30 hod. 

Cena          169 € 
Zľavy          
135€ - regionálnzľava

                  129€ - súrodenci, kamaráti,
                     množstevná zľava za viac
                     turnusov a detí

Rekreačný poukaz     
Vystavíme Vám faktúru, ktorú si môžete
dať preplatiť u zamestnávateľa 
(karty neakceptujeme)

5.7.-9.7.2021

27.týždeň

Prihlasovanie ukončené

|

1. turnus

2. turnus

12.7.-16.7.2021

28.týždeň

Prihlasovanie ukončené

3. turnus

19.7.-23.7.2021

29.týždeň

Prihlasovanie ukončené

4. turnus

26.7.-30.7.2021

30.týždeň

Prihlasovanie ukončené

23.8.-27.8.2021

34.týždeň

Prihlasovanie ukončené

7. turnus

9.8.-13.8.2021

32.týždeň

Prihlasovanie ukončené

6. turnus

2.8.-6.8.2021

31.týždeň

Prihlasovanie ukončené

5. turnus

ĎAKUJEME ZA SPOLOČNÉ LETO PRIHLASOVANIE UKONČENÉ 

Kto sme

V Hemisfére už roky vzdelávame deti a mládež v oblasti digitálnych technológií

2 000

500

7

viac ako 2 tisíc účastníkov

viac ako 500 kurzov

viac ako 7 rokov skúseností

Naše produkty

Náš táborový garant

v 8 turnusoch sa v tábore GameCamp 2021 vystriedajú 3 vedúci

Mgr. Juraj Šimuraj Šimkovič

 
Som dlhoročný animátor a pedagóg, autor kníh Naivná pedagogika z praxe I., II., malá knižka VEĽKEJ POMOCI. Pôsobil som ako športový manažér v občianskom združení v Bratislave. Aktuálne pracujem ako líder projektu Za Pokladmi SLOVENSKA v občianskom združení Cakumprásk, ktoré sme pred pár rokmi založili - vytvorili sme a začali organizovať Pozitívne talkshow a networking večerov Fleck net v Trenčíne. Rád využijem svoje skúsenosti a odovzdávam ich ďalej ako mentor v organizáciách I AMbitious, spíker na konferenciách a vzdelávacích podujatiach. Som držiteľom rekordu Slovenska v počte prejdených hradov (56 hradov za 5 dní).
Tieto úspechy sú na svete vďaka podpory druhých ľudí a dôveru v moje schopnosti. V GameCampoch, či už v Bratislave alebo aj v Žiline túžime s celým tímom podporiť deti, aby čas strávený v tábore bol pre ne inšpiráciou, povzbudením a otvorením ich detskej kreativity. Už teraz sa teším na príbehy všetkých detí v našich táboroch.

Sarah Štefanková

 
Som absolventka psychológie a od nového školského roka budem pracovať ako školská psychologička  na škole, kde budeme toto leto realizovať tábory GameCamp. S letnými tábormi či už dennými alebo pobytovými mám skúsenosti viac ako desať rokov. Pôsobila som na pozícii animátorky, zdravotníčky alebo vedúcej. V rámci svojho voľného času sa venujem animátorom v eRku v Žiline a okolí, koordinácii a školeniam dobrovoľníkov z organizácie Úsmev ako dar a práci s deťmi z centier pre deti a rodinu. Už počas strednej školy som zistila, že moja cesta v živote sa bude uberať v oblasti práce s deťmi a mladými. Toto sa mi či už na poli dobrovoľníckej alebo profesijnej práce darí napĺňať, z čoho sa veľmi teším. V budúcnosti by som si chcela urobiť výcvik v Terapii hrou a filiálnej terapii. V rámci psychológie ma veľmi oslovujú nedirektívne smery. Za nedirektívnu považujem aj Hemisféru a tábory GameCamp. Verím, že sa toto leto máme všetci na čo tešiť.

Čo potrebujete vedieť

Skúsenosti

Program

Team

Už 6 rokov organizujeme letný tábor GameCamp (viac ako 1000 účastníkov).

Program tábora sa odohráva iba v areáli školy.

Skúsení lektori z kurzu GameCraft a šikovní animátori, 1 animátor/max 7 detí, zdravotník.

Aktivity

Podľa vlastných schopností a zručností si deti vytvoria počas týždňa vlastnú hru (napr. PC hru, stolovú hru, pohybovú hru, pexeso), ktorou sa na konci týždňa pochvália rodičom, viac info

Sme pripravení dodržiavať všetky usmernenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva, priebežne budeme aktualizovať informácie o súvisiacich podmienkach organizácie (max počet detí, hygienické nariadenia a povinnosti pre organizátora aj zákonného zástupcu dieťaťa).

Hygiena

Platba

Ponúkame regionálnu zľavu, množstevnú, aj súrodeneckú zľavu. Rovnako ponúkame možnosť voľby čiastkových úhrad, a to v mesačných platbách. Môžete si tak celkovú hodnotu objednávky rozdeliť v závislosti od počtu zostávajúcich kalendárnych mesiacov do termínu tábora. Ak by z dôvodu aktuálne platných nariadení RÚVZ (COVID-19) nebolo možné tábor v niektorom turnuse vôbec zorganizovať, bude Vám vrátená 100% výška prijatej úhrady za tábor. 

Mám doplňujúce otázky

Chcem prihlásiť dieťa

V našom tábore GameCamp sú mladí bojovníci motivovaní hrou, učia sa spolupracovať, získavajú a preveria si svoje schopnosti v štyroch oblastiach – pohyb, kreativita, počítače, remeslá. To však nie je všetko. Skúsenosti, ktoré prvé dni získajú využijú na tvorbu vlastnej hry za pomoci skúsených lektorov. Môže to byť nová naprogramovaná hra, spoločenská hra, roleplay, či príbeh. Kreativite sa medze nekladú. Výsledky prác detí budú prezentované vždy v piatok od 15:00 na Veľtrhu hier rodičom a kamarátom z tábora.

Detský tábor GameCamp je jedná veľká hra, kde za každú splnenú aktivitu deti získajú určitý počet bodov pre seba a svoj tím. Jednotlivé úlohy sú prispôsobené schopnostiam dieťaťa, no zároveň sú pre neho primeranou výzvou. Hemisféra už 6 rokov prináša deťom skvelú príležitosť využiť kreativitu, slobodu rozhodnúť sa, hrať sa, či pracovať s kamarátmi v tíme. Prihláste dieťa čo najskôr, nech sa už teraz môže tešiť na nové zážitky.

Čo o nás povedali rodičia

Chceme vám všetkým poďakovať za skvelý tábor, nášmu synovi sa veľmi páčilo a už sa teší na budúci rok.
Podľa jeho slov sa mu najviac páčili NERF vojny a samozrejme čas strávený za počítačom hraním.

Bohužiaľ ochorel, takže posledné dva dni už nemohol prísť, ale vďaka veľkej ústretovosti zo strany Hemisféry si mohol nevyužité dni nahradiť neskôr v inom termíne tábora. Veľmi si ceníme hlavne komunikáciu a ústretovosť smerom k rodičom (animátori na tábore si napr. ráno telefonicky overovali, či v daný deň prídeme) 


Štefan Benci, otecko

Pre mňa je to unikátny tábor, kde hravosť nie je hraná ale je súčasťou každej aktivity a každého animátora/človeka. Dieťa a jeho názor je rešpektovaný. Môj syn sa po skončení tábora vždy teší na ďalší ročník.


Lucia Šicková, mamička, Pixel Federation

Ďakujeme veľmi pekne, syn bol veľmi spokojný a budúci rok tábor iste zopakujeme. Synovi sa najviac páčila tvorba lego videí.
Ďakujeme


Lucia P., mamička

Čo ťa čaká na GameCampe?

Remeslá

Deti sa zapájajú dobrovoľným plnením jednoduchých, ale aj zložitých tímových úloh zameraných na tvorivosť. Za splnenie jednotlivých úloh získavajú body, ktoré si budú môcť vymeniť za odznaky remesiel. Máme pripravený materiál pre všetky umelecké duše. Na čo sa deti môžu tešiť? Pri vstupe do triedy je pre nich pripravené všetko, čo potrebujú na to, aby mohli slobodne tvoriť podľa svojej fantázie a zručností. Môžu sa však pustiť aj do konkrétnej úlohy a získať tak body. Úlohy budú zamerané na kreslenie, maľovanie alebo na rôzne iné umelecké techniky, ako napríklad: koláže, výroba 3D masiek a modelov z papiera, stavanie z Lega, vyšívanie, výroba náramkov z nití.

Kreativita

Deti sa zapájajú dobrovoľným plnením jednoduchých, ale aj zložitých tímových úloh zameraných na kreativitu. Za splnenie jednotlivých úloh získavajú body, ktoré si budú môcť vymeniť za odznaky kreativity. Úlohy sú zamerané na fantáziu a myšlienkovú tvorbu. Deti si môžu vyskúšať úlohu tvorcu hry, spisovateľa, hudobníka či redaktora. Vymyslieť si vlastnú spoločenskú, či počítačovú hru? Žiadny problém. Mladí kreatívci sa nájdu v programovaní, príprave obsahu hry, fotografovaní a úprave fotografií alebo v natáčaní a zostrihaní spoločného mini filmu. Deti môžu taktiež vymyslieť vlastný svet a príbeh pre Dračí Doupě.

Počítače

Deti sa zapájajú dobrovoľným plnením jednoduchých, ale aj zložitých tímových úloh, zameraných na logiku a prácu s počítačom. Za splnenie jednotlivých úloh získavajú body, ktoré si budú môcť vymeniť za odznaky počítačov. Každý tak nakoniec uvidí v čom vyniká. Prístup na internet umožní deťom rozvíjať ich záujmy. Úlohy pomáhajú rozvíjať počítačové schopnosti detí zábavnou formou. Deti si vyskúšajú vytvoriť vlastnú počítačovú hru, budú spolupracovať a tvoriť pomocou Minecraftu. Základné poznatky z jednoduchých aplikácií pomocou Scratch sú užitočné zručnosti, ktoré sa deti naučia práve na dennom tábore s nami. Výzvou pre deti budú tiež edukačné hry, rôzne hlavolamy, hádanky, alebo matematické úlohy. Okrem tohto všetkého si deti môžu zahrať klasické alebo náučné spoločenské hry, ako napríklad: Bang, šachy, dostihy, monopoly, Dračí Doupĕ, Alias, Talizman a iné...

Pohyb

Deti sa zapájajú dobrovoľným plnením jednoduchých, ale aj zložitých tímových úloh zameraných na pohyb a šport. Za splnenie jednotlivých úloh získavajú body, ktoré si budú môcť vymeniť za odznaky pohybu. Na deti čaká bohatá škála športov, aktivít a činností, ako napríklad: frisbee, futbal, basketbal, volejbal, bedminton, pingpong, stolný futbal, stolný hokej, mini biliard a iné... V horúcich letných dňoch sme pripravení deti vyblázniť hoci aj v prestrelke s vodnými pištoľami, či nerfkami. K dispozícií je veľké ihrisko, ktoré poskytuje priestor na vonkajšie hry, dobrodružstvo pri hľadaní pokladu, či relax.

PRIHLÁSIŤ SAZobraziť mapu

GameCamp dáva deťom možnosť využiť letné prázdniny aktívne a zmysluplne! Deti sú motivované tvoriť a hrať sa.  Na konci týždňa ako bonus uvidia výsledok svojej práce.

1. fáza: Dávka inšpirácie na prvý deň
Hry od výmyslu sveta s našimi lektormi. Inšpirácia. Aktivity z každej oblasti tábora - pohyb, kreativita, remeslá a počítače.

2. fáza: Informácie o možnostiach
Výber z okruhov, v ktorých sa bude dieťa tvoriť. Rozdelenie tímov. Výber tém, ktorým sa chcú venovať a hry, ktoré chcú vytvoriť.

3. fáza: Efektívna práca na projekte
Tvorba obsahu, dej, príbeh a to za pomoci našich lektorov. K dispozícií majú deti počítače, materiály na tvorbu postavičiek, či potrebných pomôcok.

4. fáza: Ladenie posledných úprav projektu
Natočiť video, dokresliť príšerku, pripraviť plagát, či naprogramovať posledné časti hry. Deti sa budú venovať finalizácií.

5. fáza: Odprezentovanie výsledkov
Zahrať sa s kamarátmi, pripraviť miestnosť - svoj stánok s výsledkom týždennej tvorby. Usmiať sa a ukázať Vám rodičom, aké dielo vytvorili. Všetkých rodičov srdečne pozývame na Veľtrh hier, vždy v piatok od 15:00.

Tvorba vlastnej hry

GameCamp 2021

HRAJ SA, UČ SA, OBJAVUJ

Kde       Cirkevná základná škola Romualda Zaymusa v Žiline, Ul. Romualda Zaymusa 3, 010 01 Žilina


Kto        deti od 7 do 15 rokov

Kedy      8 turnusov, 5 dní v týždni 
                - od 6.7.2021 do 28.8.2021

Strava   3x denne v školskej jedálni 
                (aj diétne jedlá)

Čas        7:00 - 17:30

Cena      169 €

Zľavy     135 € - regionálna zľava 

                129 € - súrodenci, kamaráti,                      množstevná zľava za viac                         turnusov a detí 

Rekreačný poukaz   
Vystavíme Vám faktúru, ktorú si môžete dať preplatiť u zamestnávateľa (karty neakceptujeme)

Zobraziť mapu
Prihláška

Nikola Pacholíková

 
Moje vysokoškolské kroky viedli na Trnavskú univerzitu, kde aktuálne študujem na magisterskom stupni odbor primárne vzdelávanie. Do vienka som dostala dar - lásku k deťom, divadlu, prírode a tradíciám. So svojou energickou povahou sa venujem animovaniu detí od 16 rokov a neprestáva ma to baviť. Verím, že v prítomností detí je človek lepší. Veľmi sa teším na tábory s Hemisférou, pretože ponúkajú tábory deťom z iného súdka, ako ich poznáme, a preto deťom môžu priniesť viac zážitkov cez leto.

Naši táboroví vedúci

GameCraft Online         GameCamp Bratislava         TechArt Camp         LevelUp          Summer Game Dev

INFOLINKA: Po-Pia, 09:00-18:00, 0903 380 339

INFOLINKA: Po-Pia, 09:00-18:00, 0903 380 339

FAQ | Najčastejšie otázkyObchodné podmienky

Partneri

Na stiahnutie: